Profile Avatar
kredytowo
*******
*******, ******* *******
*******
******* ******* *******
Biuro Informacji Kredytowej zbiera dane wszystkich rachunkach kredytowych prowadzonych przez banki i SKOK-i. Dotyczy to więc zarówno kredytów spłacanych terminowo jak i nieterminowo. BIK przetwarza wszystkie informacje na temat kredytów - zarówno pozytywne jak i negatywne. Kredyt do kwoty 3900zł brutto udzielany jest na podstawie oświadczenia Klienta. Nie są wymagane inne dokumenty.

Nie dajcie się okraść na pożyczkach samochodowych, które natychmiast drożeją, umowy są fałszowane, składki na AC dublowane, umowy wypowiadane i nasyłanie windykatorów! Reprezentatywny przykład dla zakupów na raty: Kwota: 2500 zł; okres: 3 miesiące; miesięczna rata: 1030,67 zł; całkowita suma do zapłaty: 3092,00 zł; odsetki: 0 zł; roczna stopa procentowa: 0%; prowizja: 592,00 zł; reprezentatywne RRSO: 265,27%. Pożyczkobiorca zostanie zweryfikowany pod względem historii kredytowej w BIK, KRD, BIG i ERIF.

Wydawało by się, że barak udokumentowanej zdolności kredytowej zupełnie pozbawia nas szans na kredyt w banku. Tymczasem nie jest tak do końca. Są banki, które akceptują różne żródla zarobków. W niektórych bankach wystarczy historia konta aby otrzymać kredyt, inne akceptują zarobki z tytułu umowy dzieło czy umowy zlecenie. Zawsze można wyjść z sytuacji tylko nie można się poddawać ale działać i szukać sposobów na wyjście z opresji!

Getin Bank znany jest jako podmiot szczególnie wrażliwy na potrzeby zgłaszane przez swoich potencjalnych klientów, zaskoczeniem nie powinno być dla nas więc to, że przygotowuje rozwiązania, które są w stanie skutecznie zweryfikować ich opinie na temat standardowych kredytów gotówkowych.

Każda pełnoletnia osoba, może zarejestrować się w Programie Partnerskim Banku SMART ( ) i polecać Kredyt Gotówkowy. Za każdy polecony, aktywny Kredyt Gotówkowy osoba polecająca otrzymuje 2% wartości sumy przyznanego kredytu. Co ciekawe, kredyt dostępny jest dla osób, które ukończyły 18 rok życia, bank nie przewiduje przy tym górnej granicy wieku kredytobiorcy. Jeśli wysokość kredytu nie przekracza 30 tysięcy złotych nie musi nawet przystępować do niego współmałżonek.
  
dummy